Monter szaf sterowniczych od 12,50€/h + 50€ dieta - Dortmund

BestHill Work

Niemcy, Dortmund, zagranica

Opis stanowiska pracy

BestHill Work to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter szaf sterowniczych

Oferujemy:

  • 12,50€/h + 50€ dieta
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy - od poniedziałku do piątku opłacane z diety, weekend opłaca pracodawca
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy(warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • wykształcenie elektryk,elektronik,elektromonter lub pochodne
  • czynne prawo jazdy kat.B, własne auto na wyjazd - jedna osoba w team warunek konieczny

Opis stanowiska

  • Doświadczenie w kontroli, testowaniu urządzeń elektrycznych
  • Praca przy szafach sterowniczych
  • Budowa szaf sterowniczych na podstawie rysunku

Prezentacja firmy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja