Monter systemów rurociągowych

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Niemcy, zagranica

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Miejsce pracy: Niemcy

WUP w Warszawie

Opis stanowiska/ zakres obowiązków:

  • Przygotowanie schematów R&I (schematów technologicznych rurociągów i urządzeń w inżynierii systemów i procesów).
  • Odczytywanie rysunków izometrycznych, sporządzanie szkiców/schematów produkcji,
  • nadzorowanie proces ów montażu i demontażu,
  • prowadzenie dokumentacji wykonanych robót.

DANE PODMIOTU OFERUJĄCEGO PRACĘ

Status:pracodawca

Nazwa: TIP GmbH

Adres: ul. Stroofstraße 27, 65933 Gebaude 2006 Frankfurt nad Menem, Niemcy,

Kraj: Niemcy

Strona internetowa: http://tip-leistung.de/

Krótki opis działalności gospodarczeji: Firma branży budowlano – inwestycyjnej z Hesji w Niemczech. Zajmuje się m.in. doradztwem technicznym, projektami, wycenami, pracami montażowymi.

MIEJSCE PRACY

Możliwa praca na terenie całych Niemiec ze względu na potrzeby poszczególnych zleceniodawców. Najczęściej praca na terenie Frankfurtu nad Menem lub w odleglości ok. 100 km od Frankfurtu.

WYMAGANIA

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Ślusarz

Doświadczenie zawodowe: Ślusarz*, staż: 1.00

Znajomość języków i ich poziom:

1. niemiecki, dobry w mowie, słaby w piśmie

Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: czeladnicze

Inne istotne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, kreatywność, odpowiedzialność, zorientowane na klienta, prawo jazdy kat B Staż ogółem: 1.0

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wysokość pensji brutto: 12,00

Waluta, w jakiej wypłacana jest pensja: Euro

Rodzaj stawki wynagrodzenia (godzinowa/ tygodniowa/ miesięczna/ roczna/ inna):Czasowy ze stawką godzinową

Dodatkowe świadczenia Pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Dofinansowanie zakwaterowania w przypadku pracy w delegacji poza siedzibą firmy. Wyżywienie w zależności od miejsca wykonywania zlecenia.

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:pełen etat

Czas trwania umowy: określony

Data wygaśnięcia umowy (w przypadku umowy na czas określony):2018-08-03

Liczba godzin tygodniowo: 40,00

Data rozpoczęcia: 2017-08-03

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKU

Wymagane dokumenty: CV, kopie świadectw i dyplomów, list motywacyjny

Język, w którym muszą być sporządzone przedkładane dokumenty: niemiecki

Do kogo należy wysłać dokumenty: (do pracodawcy/ doradcy EURES) do pracodawcy na adres e- mailowy za pomocą opcji "Aplikuj" oraz do wiadomości j.wojcieszek-lys@wupmazowszepl

DODATKOWE INFORMACJE

Brak nałogów. W przypadku pracy po godzinie 18 możliwe nadgodziny. Zwykle godziny pracy 7-18 z dwugodzinną przerwą. Możliwa zmiana godzin pracy ze względu na wymagania kontrahenta.

WAŻNOŚĆ

Data publikacji: 2017-08-02

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty: 2017-11-30

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą jest zawierana, co do zasady, zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracoda

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.