Opis stanowiska pracy

- montaż elementów i urządzeń hydrauliki siłowej
- realizacja planu produkcji
- ciągłe doskonalenie swojego miejsca pracy, udział w procesie cyklicznych audytów 5S
- przestrzeganie zasad BHP i 5S
- dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne
- minimum rok pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku montażowym
- ogólna wiedza z zakresu mechaniki
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- kultura osobista

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa, premie)
- możliwość rozwoju zawodowego; szkolenia
- dodatkowe benefity
- transport pracowniczy

Miejsce pracy: Rosówek 24, 72-001 Kołbaskowo (blisko Szczecina i Gryfina)

Prezentacja firmy

Firma PMC Hydraulika zostala zalozona w 2011 roku jako czesc grupy PMC H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna