Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

MONTER SYSTEMÓW ASEKURACYJNYCH

Dąbrowa Górnicza, śląskie

ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika na w/w stanowisku będzie należało montaż systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. Praca głównie wyjazdowa na terenie kraju. Wyjazdy kilku dniowe do tygodnia.

Praca na wysokości. Głównie dachy płaskie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • Pracę w młodym zespole
  • Pracę o charakterze inżynieryjnym w ciekawych zakładach produkcyjnych w Polsce i Zagranicą
  • Możliwość ciągłego rozwoju i awansu

Wymagania

Wymagania:

  1. Wykształcenie min. średnie. Mile widziane wykształcenie techniczne.
  2. Dobra sprawność fizyczna.
  3. Prawo jazdy kat. B
  4. Znajomość rysunku technicznego
  5. Dobra organizacja pracy.
  6. Umiejętność pracy w zespole.
  7. Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  8. Mile widziane uprawnienia wysokościowe OTDL lub IRATA.

ACCEN Fall Arrest jest jedną z największych firm w sektorze zabezpieczeń przed upadkiem z... wysokości, projektowaniu, dostawie i montażu stałych systemów asekuracyjnych.

Działając od wielu lat na rynku prac wysokościowych, jesteśmy ekspertem w zakresie bezpieczeństwa pracy na wysokości. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie systemów asekuracyjnych, zabezpieczających przed upadkiem z wysokości.

Jako producent i dystrybutor największych producentów systemów asekuracyjnych, oferujemy szeroki wybór rozwiązań technicznych oraz organizacyjnych tak, aby były najskuteczniejsze przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz ergonomii.

W zakresie bezpieczeństwa pracy na wysokości, zapewniamy szeroki, zgodny z obowiązującymi przepisami i normami, zakres usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Inne