Monter- Supervisor z językiem angielskim i niemieckim

Bergman Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiego producenta kompensatorów- poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter – Supervisor z językiem angielskim i niemieckim

Zadania:

  • Koordynacja prac związanych z montażem kompensatorów – praca w ramach delegacji na całym świecie
  • Nadzór nad zespołami monterów
  • Kontakt z klientem na budowie
  • Udział w dokonywaniu obmiarów oraz odbioru prac
  • Możliwość pracy przy produkcji kompensatorów w siedzibie klienta w Niemczech w przerwach między wyjazdami zagranicznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w montażu elementów
  • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • Brak lęku wysokości
  • Orientacja na cel, profesjonalizm oraz pewność siebie
  • Umiejętność nadzorowania zespołu monterów
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Znajomość branży elektrowni będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego
  • Duża elastyczność i gotowość do odbywania regularnych podróży służbowych, w tym poza Europę

Oferujemy:

  • Pracę dla renomowanej niemieckiej firmy, lidera w swoim segmencie rynku na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie, gwarancję ciągłości projektów
  • Pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 18 EUR brutto/godzinę, do tego ustawowe diety

Prezentacja firmy

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do techn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości, Praca Inne