MONTER SUFITÓW KARTON-GIPS

Eurotemp Polska Sp. z o.o

Holandia, Ede, zagranica

Opis stanowiska pracy

Eurotemp Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej; posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562. Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER SUFITÓW KARTON-GIPS 10 MIEJSC PRACY - STAŁE ZATRUDNIENIE HOLANDIA

Ede

Obowiązki:

  • zapoznanie się z planami architektonicznymi i założeniami budowlanymi
  • ustawienie rusztowania, montaż urządzeń do transportu materiałów budowlanych oraz przygotowanie zaprawy
  • przygotowanie szalunku
  • murowanie ścian nośnych, działowych, stropów lub filarów

Wymagania:

  • prawo jazdy (mile widziane)
  • doświadczenie na danym stanowisku

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, stawka 10.30 EURO/H
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Eurotemp Polska Sp. z o.o. . jest Agencją Pośrednictwa pracy od 20... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne