Monter Suchej Zabudowy / Stolarz / Cieśla - Szwecja

RECONNECT

Malmo / Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, polskiego podwykonawcy szwedzkiej firmy budowlanej, szukamy obecnie Stolarzy do montażu drzwi/okien/kuchni, Monterów Suchej Zabudowy (płyty K-G) oraz Cieśli konstrukcyjnych.

Oferta
Stawka - 120-140 kr NETTO/h
Umowa na czas nieokreślony
Ponadto pracodawca zapewnia mieszkanie, ubrania robocze, przejazdy na miejscu w Szwecji oraz przejazd z Polski do Szwecji.

Rozpoczęcie projektu od zaraz!

Wymagania
5 lat doświadczenia w zawodzie
Mile widziane doświadczenie z pracy w Skandynawii

Prosimy o aplikowanie wypełniając formularz CV w linku poniżej

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie