MONTER SUCHEJ ZABUDOWY / REGIPSIARZ

ImpactJob

Niemcy, zagranica

ImpactJob
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie
(KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia
pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż sufitów podwieszanych
  • Montaż ścianek karton gips
  • Szpachlowanie łączeń

WYMAGANIA:

  • Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto/godzina + 5 euro netto diety/każda przepracowana GODZINA)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatom.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ImpactJob

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy