Monter struktur lotniczych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, Radom, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Radom
Nr ref.: 0030467
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów kadłuba samolotu zgodnie z określonymi standardami jakościowymi oraz technologicznymi,
  • Pozycjonowanie części na przyrządach zgodnie z instrukcją i rysunkiem technicznym,
  • Wiercenie, rozwiercanie i nitowanie przy użyciu narzędzi pneumatycznych,
  • Wykonywanie uszczelnienia międzywarstwowego i antykorozyjne zabezpieczenie powierzchni,
  • dopasowanie detali do montażu konstrukcji lotniczych przy użyciu prostych narzędzi ( np.pilniki, frezy),
  • prace montażowe na podzespołach lotniczych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne związane z obróbką mechaniczną, mechaniką ( profil lotniczy jest bardzo mile widziany),
  • Mile widziane doświadczenie jako ślusarz, monter lub podobne, najchętniej przy montażu precyzyjnym,
  • Umiejętności manualne,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( II zmiany, w razie potrzeby III zmiana nocna),
  • Rzetelność i dokładność przy wykonywaniu codziennych zadań,
  • Motywacja do podjęcia stabilnego zatrudnienia.

Oferta:

  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie z wieloletnią tradycją,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dodatkowych uprawnień,
  • nastawienie bardziej na jakość i dokładność niż tempo pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Miesięczne szkolenie wdrożeniowe,
  • 3 przerwy w ciągu 8 godzin pracy - łącznie 40 min. ,
  • dostęp do bogato wyposażonych pomieszczeń socjalnych: Szatni z prysznicami, stołówki z automatem do kawy i przekąsek oraz możliwością podgrzania posiłków,
  • odzież roboczą i niezbędne środki ochrony,
  • Bezpłatny transport z Radomia, Białobrzeg i okolic.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.