Work Service Express

Monter stoczniowy

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Concarneau »

Miejsce Pracy: FRANCJA/ Bretania
Wynagrodzenie:2300 euro netto/152 h

Własny samochód

Zadania:

• montaż i szczepianie na statku
• praca z palnikiem przy docinaniu materiału, formowanie
• praca na materiale: stal czarna , stal nierdzewna
• czytanie rysunku technicznego i izometrycznego

Wymagania:

•udokumentowane doświadczenie w pracy w stoczni
•doświadczenie przy montażu, docinaniu materiału,formowaniu
• uprawnienia na cięcie palnikiem
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
• prace montersko- ślusarskie - szczepianie (heftowanie)

Mile widziane:

  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• wynagrodzenie około 2300 euro netto/152 godziny
• składki od średniej krajowej
• opieka polskiego koordynatora
• zakwaterowanie zapewnione i opłacone
•nadgodziny