Monter sprzętu samochodowego - nawet 2300,00 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Blitzen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Blitzen, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w sprzedaży oraz naprawie narzędzi budowlanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MONTER

Twoje zadania:

• montaż elementów wyposażenia samochodów transportowych

• przeprowadzanie drobnych napraw w zakresie elektryki

• nadzór na prawidłowym stanem użytkowanych narzędzi

• pozostałe prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

• znajomość podstawowych zasad z zakresu mechaniki maszyn

• wiedza na temat podstaw pneumatyki

• możliwość wyjazdu własnym autem na teren Belgii

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie w wysokości 12,50 - 14,00 euro brutto za godzinę (w zależności od posiadanego doświadczenia)

• benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej

• opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy