MONTER SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Fabryki Suszarek Electrolux w Siewierzu szukamy osób zainteresowanych pracą na czas określony na stanowisko:

Oferujemy:

- Transport do miejsca pracy (z kierunków: Myszków, Koziegłowy, Ogrodzieniec, Zawiercie, Poręba, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa)

- Umowę o pracę bez pośredników na czas określony - bezpośrednio przez Electrolux!

- Uczciwe warunki zatrudnienia

- Pracę w renomowanej firmie

- Doskonałą organizację pracy

- Atrakcyjny pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do posiłków oraz do dojazdów autobusami pracowniczymi, możliwość zakupu sprzętu AGD w korzystnych cenach, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Opis stanowiska:

- praca przy linii produkcyjnej przy użyciu narzędzi ręcznych (montaż suszarek bębnowych z podzespołów)

- produkcja podzespołów (np. bęben suszarki) - obsługa maszyn

- praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:

• Zdolności manualne, dokładność, umiejętność pracy zespołowej,

• Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją

• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie aplikacji do Działu Rekrutacji, Electrolux w Siewierzu - ul. Warszawska 87
w temacie wiadomości proszę umieścić nazwę stanowiska: " MONTER SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO, Siewierz"

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
210
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji