MONTER SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Fabryki Suszarek Electrolux w Siewierzu szukamy osób zainteresowanych pracą na czas określony na stanowisko:

Wymagania:
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją
• Dokładność
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Opis stanowiska:
- montaż suszarek bębnowych z podzespołów – praca przy linii produkcyjnej przy użyciu narzędzi ręcznych
- produkcja podzespołów (np. bęben suszarki) - obsługa maszyn
- praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości

Oferujemy:
• Transport do miejsca pracy (z miejscowości : Myszków, Zawiercie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa)
• Umowę o pracę na czas określony
• Uczciwe warunki zatrudnienia
• Pracę w renomowanej firmie
• Doskonałą organizację pracy
Atrakcyjny pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do posiłków oraz do dojazdów autobusami pracowniczymi, możliwość zakupu sprzętu AGD w korzystnych cenach, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Prezentacja firmy

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji