Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Monter spawacz

Wrocław, dolnośląskie

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Objęcie stanowiska Montera spawacza wiąże się z odpowiedzialnością za realizację zadań w zakresie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych i inwestycyjnych w zakresie m.in. wykonywania spoin konstrukcji metalowych oraz rurociągów na obiektach przemysłowych.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

• Uprawnienia spawalnicze w metodzie 111, lub 141, lub 311, lub 135, lub 131

• Brak ograniczeń do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów

• Minimum rok doświadczenia w spawaniu konstrukcji metalowych

• Samodzielność i odpowiedzialność

• Dokładność, precyzja, skrupulatność

• Świadectwo kwalifikacyjne "E"

OFERUJEMY:

• Pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy

• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego... utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych.

Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Inne