Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na

rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Monter-spawacz

Nr ref: MON/0719/FR

Miejsce pracy: Grenoble/ Francja

Oferujemy:

• Atrakcyjny kontrakt,

• Pracę 39 godzin tygodniowo (nadgodziny płatne dodatkowo),

• Stawkę godzinową 10,60€ brutto na początku później możliwa podwyżka,

• Dodatek transportowy 47€/ 1 miesiąc,

• Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie.

Wymagania

Zadania:

• Montaż rolet zewnętrznych,

• Montaż metalowych poręczy przy schodach, balustrad

• Montaż pergoli i zadaszeń ze stali nierdzewnej (inox)

Oczekujemy:

• Umiejętności spawania stali nierdzewnej rożnymi metodami,

• Motywacja do pracy i sumienność,

• Język francuski mile widziany.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu : 731 750 870

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową

www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i

sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna