monter spawacz

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Eurokadra

Opis stanowiska pracy

demontaż i montaż konstrukcji stalowych

cięcie elementów konstrukcji palnikiem gazowym

spawanie metodami : 111; 135;136;141

obsługa żurawika z poziomu "0"

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji
• ukończony podstawowy kurs spawacza metodą MAG
• aktualne uprawnienia spawalnicze (metoda MAG 135/138) wydane przez UDT/IS/SLV

• uprawnienia do cięcia palnikiem gazowym
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• mile widziane - uprawnienia do obsługi żurawika i suwnicy z poziomu zero
• dyspozycyjność, pracowitość

Jako Personel International SA (nr certyfikatu 8252) zajmujemy się szeroko pojętym... pozyskiwaniem i leasingiem pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Klientów, również w modelu Pracy Tymczasowej.
Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu, solidnej bazie kandydatów i profesjonalnym rekruterom codziennie dostarczamy naszym zleceniodawcom z całego świata personel idealnie spełniający ich wymagania.
Rekrutacja i selekcja pracowników jest podstawą naszych usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
12,00 zł - 25,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie