MONTER/ SPAWACZ ZBIORNIKI SPOŻYWKA - FRANCJA

IPF GROUP S.A.

Francja okolice Paryża, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zbiorniki wykonywane będą w produkcji seryjnej i jednostkowej na hali - dla przemysłu spożywczego.
Stosowane są cienkie blachy nierdzewne, dodatkowo szczepianie i spawanie TIG.
Praca długoterminowa w rotacji, na nowej i nowoczesnej hali prefabrykacyjnej u dużego producenta.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura) - Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, pracownik częściowo partycypuje w kosztach - Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy - Wszystkie formalności załatwiamy zdalnie (wypełnienie dokumentów kadrowych)

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w prefabrykacji konstrukcji z rysunków technicznych - zbiorniki wykonywane będą w produkcji seryjnej i jednostkowej na hali - dla przemysły spożywczego. Stosowane są cienkie blachy nierdzewne i szczepianie, spawanie TIG.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji