Monter / Spawacz (utrzymanie ruchu, serwis)

ERBUD SA

Łódź / Warszawa / Wieruszów, łódzkie

ERBUD SA

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Łódź / Warszawa / Wieruszów

ERBUD INDUSTRY CENTRUM Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prace związane z demontażami, regeneracją i montażami urządzeń mechanicznych (remonty, serwis, utrzymanie ruchu na obiektach energetycznych i w przemyśle)
  • Możliwa praca na rusztowaniach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, bony na święta)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku mechanika lub pokrewne
  • Mile widziany minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży energetycznej i/lub przemyśle
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych spalinowych i/lub akumulatorowych
  • Podstawowe uprawnienia spawalnicze (TIG, MIG/MAG, gazowe)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.