Monter + spawacz konstrukcji stalowych | od 440€ netto (podstawa na tydzień)|

Orange Jobs B.V.

Holandia, Akersloot, zagranica

Opis stanowiska pracy

Posiadasz duże doświadczenie jako monter konstrukcji ze stali czarnej? Świetnie znasz się na rysunku technicznym i szukasz stabilnej pracy na długo? Do tego potrafisz dobrze spawać i masz certyfikaty spawalnicze na metodę MIG/MAG? Zapraszamy do kontaktu.

Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237

Niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją stali, poszukuje osób na stanowisko monter i spawacz konstrukcji stalowych. Firma zajmuje się przygotowywaniem konstrukcji nośnych ze stali czarnej.

Obowiązki:

  • jesteś częścią zespołu rzemieśliniczego w firmie w Akersloot
  • zajmujesz się montażem i spawaniem belek ze stali czarnej na podstawie rysunku technicznego
  • dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie montażu dużych konstrukcji nośnych
  • świetna znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w spawaniu stali czarnej w pozycji pachwinowej i podolnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • zaangażowanie w obowiązki
  • gotowość do wykonywania nadgodzin
  • prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 15€ brutto
  • przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 440€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
  • Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
  • możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
  • zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie (około 80€ tygodniowo)
  • ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna