Monter/ spawacz aluminiowych nadbudów luksusowych jachtów motorowych

NOAH Personeelsmanagement

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

NOAH Personeelsmanagement jest holenderską agencją zatrudnienia o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującą się w rekrutacji fachowców w branży budowlanej i technicznej

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy jako spawacz aluminium oraz/lub przy budowie jachtów, łodzi, statków,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego,
  • prawo jazdy i samochód;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie i montaż nadbudów luksusowych jachtów motorowych

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • umowę na warunkach holenderskich;
  • ubezpieczenie zdrowotne;

Aplikację prosimy składać przez opcję Aplikuj

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

NOAH Personeelsmanagement jest holenderską agencją zatrudnienia o ugrunt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie