Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

MONTER / SPAWACZ 135

Holandia- Zwolle, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER/SPAWACZ 135

Rozpoczęcie pracy: 27.08.
Ilość godzin pracy: ok. 40 h/tydzień

Opis stanowiska:
Praca polega na spawaniu rożnych konstrukcji stalowych. Należy samodzielne łączyć konstrukcje stalowe na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:

Stawkę 14,00 euro brutto/h
Wynagrodzenie netto: 445 euro tygodniowo (przy 40 godzinach pracy) po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia oraz podatku
Możliwość pracy na dłuższy czas
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione - płatne przez pracownika

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego B1
Doświadczenie jako spawacz MAG 135
Dobra znajomość rysunku technicznego
Umiejętność pracy samodzielnej
Gotowość do pracy zmianowej
Prawo jazdy kat. B

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna