Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Monter/ Ślusarz

Opis stanowiska:

  • praca w warsztacie produkcja ogrodzeń i bram
  • Prace montażowe , ślusarskie
  • drobne prace spawalnicze

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego - poziom komunikatywny!
  • samochód na wyjazd mile widziany
  • umiejętność samodzielnej jak i zespołowej pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 12€ brutto/h+50€ dieta netto za każdy przepracowany dzień
  • umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy - od poniedziałku do piątku opłacone z diety, weekendy przez pracodawce
  • możliwość cotygodniowych zaliczek
  • odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Prezentacja firmy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna