Monter / ślusarz / spawacz MAG 135

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja
OPIS STANOWISKA
  • Praca na zakładzie przy montażu i spawanie elementów do taśmociągów
  • Montaż poszczególnych elementów na podstawie rysunku technicznego
  • Prace ślusarskie
  • Spawanie poszczególnych elementów metodą MAG 135

OFERUJEMY
  • Wynagrodzenie ok 2100-2300 Euro netto na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • Stałe premie (premia żywieniowa, premia końca misji, premia frekwencyjna)
  • Program „Polecaj zarabiaj” za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
  • Płatny urlop wypoczynkowy w wysokości ok 200 Euro brutto miesięcznie
  • Zakwaterowanie na koszt firmy, oddalone kilkaset metrów od zakładu pracy
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
  • Obsługę przed wyjazdem
WYMAGANIA
  • Umiejętność spawania metodą MAG 135 (puls i standard)
  • Doświadczenie w pracy jako monter/ślusarz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – wymagane
  • Doświadczenie przy spawaniu w stali czarnej i stali nierdzewnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.