Monter, ślusarz przemysłowy - Niemcy

Dremo Personaldienstleistung GmbH

01-139 Dresden, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Montaż elementów takich jak kraty, balustrady, ramy metalowe, bramy, pokrycia dachowe lub przedmioty codziennego użytku zgodnie z rysunkiem technicznym

- Obróbka metali (spawanie, zginanie, hartowanie, nitowanie lub cięcie)

- Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie)

- Serwisowanie konserwacja i naprawa

Wymagania

Ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz mechanik, mechanik przemysłowy lub tp.

Uprawnienia na wózek widłowy / dźwig jest korzystne, ale nie stanowi warunku

Doświadczenie w zwykłych procesach spawania jest korzystne

Czytanie, umiejętność korzystania z rysunków technicznych

Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie, cięcie)

Alternatywnie, kilka lat doświadczenia zawodowego w obróbce skrawaniem metali, takich jak stal lub stal nierdzewna

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy