Monter/Ślusarz - Niemcy, okolice Chemnitz, bez znajomości jęz. niemieckiego

AXIALUS S.A.

Niemcy, zagranica

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem we Wrocławiu, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy

Główne zadania:

· Montowanie zabudowy samochodów ciężarowych,

· Montaż przyczep do aut,

· Pracę ślusarskie

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

· Wykształcenie min. zawodowe,

· Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!

· Auto do wyjazdu,

· Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na niemieckich warunkach,

· Wynagrodzenie: 12,20 € brutto/h, + dodatki wg iGZ,

- 25% za nadgodziny i nocki,

- 50% za niedzielę,

- 100% za święta przypadające w Niemczech,

· Darmowe zakwaterowanie – pokoje maksymalnie 2-osobowe,

· Pomoc w zorganizowaniu wszystkich świadczeń socjalnych na terenie Niemiec, tj. Kindergeld czy zmiana klasy podatkowej,

· Długotrwałe zatrudnienie,

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.