MONTER - ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

"BUTTIMER POLSKA Sp. z o.o."

Piątek, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0898

Obowiązki:

1. Przygotowanie detali oraz montaż elementów,
2. Szlifowanie,
3. Montaż konstrukcji z otrzymanych detali w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną,
4. Przestrzeganie wytycznych jakościowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość rysunku technicznego mechanicznego w stopniu minimum dobrym

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego jako samodzielny monter konstrukcji stalowych, doświadczenie w pracach ślusarskich

Miejsce pracy: 99-120 Piątek, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Dokumenty niezbędne do procesu rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy