Opis stanowiska pracy

Firma inżynieryjna o ugruntowanej pozycji rynkowej specjalizująca się w robotach wod-kan, poszukuje monterów do pracy na prowadzonych przez siebie inwestycjach budowlanych.

Siedziba firmy: Kraków

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • Kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Praca stała, na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia, środki ochrony indywidualnej

Możliwy kontakt telefoniczny, tel. 509 708 083, po godz. 17.

Prezentacja firmy

Firma budowlana wykonująca zmechanizowane roboty inżynieryjne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne