Monter sieci telekomunikacyjnych i miedzianych

VARIOEDGE Sp. z o.o.

Rogoźnica/ Francja/Niemcy/Norwegia, zagranica

VARIOEDGE Sp. z o.o. VARIOEDGE Sp. z o.o. VARIOEDGE Sp. z o.o. VARIOEDGE Sp. z o.o. VARIOEDGE Sp. z o.o.
VARIOEDGE Sp. z o.o. jest firma projektową, która wspiera klientów na rynkach zagranicznych, zapewnia profesjonalną pomoc techniczną, popartą doświadczeniem, w celu zapewnienia budowy najwyższej jakości sieci.

Zakres usług VARIOEDGE obejmuje projektowania sieci, planowanie, montaż kabli światłowodowych, szaf i skrzynek połączeniowych, do wykonywania połączeń włókien oraz optymalizacji usług.

Miejsce pracy: Rogoźnica/ Francja/Niemcy/Norwegia

Zadania:

  • Uczestniczenie w realizacji projektów zagranicznych dotyczących prac związanych z instalacją kabli światłowodowych w sieciach napowietrznych , kanalizacjach czy obiektach przemysłowych,
  • Usługi spawania światłowodów oraz przeprowadzanie pomiarów światłowodowych,
  • Praca za granicą

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,
  • Wymagana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Dyspozycyjność i chęć do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o prace w pełnym wymiarze godzin,
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną,
  • Dostęp do najnowszych technologii sieciowych;
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesłać za pomocą opcji "Aplikuj"

Zapraszamy!