Monter sieci światłowodowych→ Niemcy

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • budowa przyłączy światłowodowych
  • wykonywanie przewiertu przez ścianę i montaż skrzynki światłowodowej
  • poprowadzenie trasy przyłącza
  • wpięcie w sieć magistralną

Wymagania stanowiska

  • wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe na wyżej wymienionym stanowisku
  • prawo jazdy będą dodatkowym atutem
  • mile widziani operatorzy, monterzy i pracownicy fizyczni z doświadczeniem
  • znajomość branży światłowodowej

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjny system rozliczeniowym (podstawa+prowizja)
  • podstawowe wynagodzenie 15€ brutto/h + premie
  • mile widziane osoby prowadzące własną działalnośc gospodarczą
  • umowę bezpośrednio z polską firmą budowlaną!
  • darmowe zakwaterowanie oraz zapewnione zjazdy
  • stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 2008 roku
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.