Monter sieci internetowej Katowice

Polnet

Katowice, 40-718, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POLNet poszukujemy pracownika na stanowisko/: Monter sieci internetowej

Wymagania
Własny samochód
Uprawnienia SEP
Co najmniej podstawowa znajomość sieci ethernet
Umiejętność instalacji i modernizacji sieci
Dyspozycyjność

Oferujemy
Umowa o pracę pełen etat na czas nieokreślony
Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i wiedzy
Miłą atmosferę, stabilne zatrudnienie

Mile widziane
Znajomość instalacji domofonów (laskomex)
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Internet, telewizja, telefonia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne