MONTER/SERWISANT klimatyzacji

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy na rynku już od ponad 10-ciu lat, dlatego na serio traktujemy tę rekrutację.

Nie chcemy Cię zatrudnić tylko na jeden sezon, ale mamy nadzieję, że na długo zgrasz się z naszym zespołem.

Nie oczekujemy dyspozycyjności 24h/dobę i nie wyślemy Cię do pracy na drugi koniec Polski.

Naszą siłą jest nasz zespół i atmosfera jaką tworzy!

OPIS STANOWISKA:

- montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (Split, Multi-Split, VRV)

- serwis, diagnostyka i naprawa urządzeń oraz systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

- serwis systemów detekcji gazu oraz ogrzewu (jeśli nie miałeś z tym do czynienia, nauczymy Cię)

CO OFERUJEMY? Oprócz tego co znajdziesz w każdym ogłoszeniu tj.

· możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

· pracę w zespole 2 osobowym, w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju

· system wynagradzania adekwatny do efektów pracy

… to niewątpliwie wyróżnia nas doskonała atmosfera pracy jaką tworzy cała grupa oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV.

Oferta skierowana jest do osób mieszkających na terenie Wrocławia lub okolic.

Wymagania

- doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu wentylacji, klimatyzacji, automatyki
- umiejętność lutowania twardego instalacji
- samodzielność
- pełne zaangażowanie w godzinach pracy
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat B

Mile widziane:

- uprawnienia F-gaz

- uprawnienia elektryczne 1kV

- uprawnienia do pracy na podnośniku

- ciekawe hobby, żebyś mógł nas zarazić swoją pasją podczas spotkań integracyjnych

Prezentacja firmy

KLIMA-VENTA jest dynamicznie rozwijającą się firmą o profilu proj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis