Monter serwisant automatyk

Polna Engineering Sp.zo.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę serwisową urządzeń, uczestniczenie w montażach instalacji AKPiA, przygotowywanie ofert dotyczących serwisu odpłatnego. Praca wiąże się (po okresie przygotowawczym nim 1/2roku) z częstymi wyjazdami do klientów

Wymagania

Wykształcenie średnie o specjalności automatyka

Prezentacja firmy

Polna Engineering Sp.zo.o <br/>Firma inżynierska zajmująca się: <br/>dob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta