Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Monter/sczepiacz MIG/MAG

Francja, zagranica

Albedo HR

Opis stanowiska pracy

Grupa Akcja Job,
Albedo HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Nr Certyfikatu 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Wymagania

Zadania:

• montowanie oraz sczepianie metodą MIG/MAG grubych konstrukcji stalowych pod hale, wiadukty i mosty

Wymagania:

• umiejętność spawania metodą MIG/MAG
• kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach przy montowaniu konstrukcji stalowych
• dobra znajomość rysunku technicznego
• dokładność, precyzja
• samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
• gwarancję zakwaterowania
• zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Firma Albedo HR- świadczy usługi w zakresie rekrutacji dla pracodawców z Francji. Nasz... doświadczony zespół dzięki bardzo dobrej znajomości rynku pracy oferuje legalne zatrudnienie we Francji, zapewniając wszelkie świadczenia i pomagając w organizacji wyjazdów i zakwaterowania.

Szybko i skutecznie znajdziemy Ci dobrą pracę.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja