Monter sanitarny – hydraulik z j.niemieckim

Allpersonal-Service

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta stałej pracy na umowę z niemieckim pracodawcą, pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych, płatnym urlopem i zakwaterowaniem.

Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość j.niemieckiego oraz udokumentowane min. 3 lata doświadczenia na stanowisku hydraulik.

Mile widziane kierunkowe wykształcenie, prawo jazdy i własne auto.

Region pldn.Niemiec - Hesja, Bawaria, Badenia

Stawka placowa zależna od formy zatrudnienia (możliwość pracy stacjonarnej z bezpłatnym zakwaterowaniem) od 13,50€/h/brutto

lub praca zdalna (rożne miejscowości w/w regionach)- od 22euro / h brutto (częściowo płatne zakwaterowanie ok.25euro/dobę)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w j.niemieckim celem prezentacji profilu u pracodawcy.

Prezentacja firmy

Allpersonal-Service <br/>Prywatne Pośrednictwo Personalne <br/> <br/>All... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne