MONTER SANI-WOD-GAZ (NIEMCY) – Od zaraz! Niemieckie warunki + Mieszkanie!

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, Fulda, zagranica

Opis stanowiska pracy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER INSTALACJI SANITARNO-GAZOWO-WODNEJ

kraj: NIEMCY/m.FULDA

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji zimnej i ciepłej wody oraz gazu

  • montaż instalacji kanalizacyjnej

  • konserwacja i naprawa instalacji

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy jako instalator urządzeń sanitarnych/wodnych/gazowych

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Niemiec.

  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

  3. Premia za polecenie pracownika – do 500€!

  4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  5. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  6. Atrakcyjne dodatki godzinowe.

  7. Możliwość wypłacania zaliczki.

  8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna