Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na terenie Szwecji lub na terenie Finlandii na stanowisku:

Monter Rusztowania z językiem angielskim w stopniu minimum komunikatywnym

Praca polega na pełnej obsłudze rusztowania wg modelu zapewnionego przez klienta – Layher, Haki, Plus8, Rapidshore, Megashore

Oferujemy:

  • Umowa o pracę wraz z pełnym zakresem ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Zakwaterowanie z kuchnią i internetem - bezpłatne
  • Poruszanie się służbowymi autami - bezpłatne
  • Długość rotacji od 4 tygodni - do 6 miesięcy
  • Pracę w firmie polsko – szwedzkiej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełne wyposażenie na stanowisku pracy w odzież i narzędzia
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje, możliwość awansu
  • Zarobki na poziomie od 40 do 50 zł netto /h w zależności od kwalifikacji

Wymagania

  • doświadczenie zgodne ze stanowiskiem pracy,
  • „Książeczka” Montera, wraz z certyfikatem, wydawane przez IMBiGS
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane: język angielski w stopniu minimum komunikatywnym,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zachowanie kultury osobistej,
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna

Prezentacja firmy

Rusztowania - Jonas Scaffolding Sp. z o.o. oferuje kompleksową usługę w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie