monter rusztowań

Gabtech

Rotterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Witam

Chcialbym poinformowac, iz poszukujemy (od zaraz) specjalistow w zawodach:

1) monter rusztowan przemyslowych KUPLOCK/Leyher- start od 10 -12 Euro netto

2) monter rusztowan z j. francuskim - start 13 Euro netto

3) monter izolacji termicznych - start od 11-12 Euro netto

4) monter izolacji- warsztatowiec - od 12 Euro netto

5) spawacz MIG/MAG, TIG, elektroda, 6gr (111, 131, 135, 141) - start od 11-12 Euro netto

6) elektryk przemyslowy

7) monter konstrukcji stalowych

8) monter rur/pipefiter

9) malarz przemysłowy

Warunki wynagrodzenia zroznicowane w zaleznosci od posiadanego doswiadczenia. Dla osob z wiekszym stazem stawki zaczynaja sie od 12 Euro netto. Po przepracowaniu w jednej firme dluzszego czasu stawka moze podniesc sie nawet do 13-15 Euro netto. Mile widziane ekipy 2-4 osobowe.

Firma zapewnia:

- stale cotygodniowe wynagrodzenie

- mieszkanie (pokoje 1, czasami 2-osobowe)

- holenderskie ubezpieczenie

- holenderska umowa o prace

- pieniadze wakacyjne, rezerwowe wakacyjne, rodzinne, rozlakowe, zwroty podatkow, dodatki, ...itp itd- to wszystko należy się pracownikowi zatrudnionemu w Holandii przez holenderska firme

- po przepracowaniu 3,5 roku umowe o prace: FAZA C

- szkolenia Steigerbouwer A

- mozliwosc zrobienia VCA/SCC przez firme

- kilometrowka placona lub nie (w zaleznosci od projektu)

- pomoc w zalatwieniu pracy na platformach wiertniczych w przypadku posiadania szkolenia

W przypadku grupy monterow prosze rowniez wyslac osobnego maila z nazwiskami i numerami telefonow do kolegow.

Osoby zainteresowane podjeciem pracy prosze o przesylanie kompletow skanow dokumentow takich jak:

- CV (w ktorym KONIECZNIE okresilc stopie znajomosci jezyka oraz podac nazwy zagranicznych projektow z ktorych jest ewentualne doswiadcznie )

- dowod osobity z obu stron

- wszystkie posiadane certyfikaty

- sofi nr (jezeli jest)

- VCA/SCC (jezeli jest)

- wszystkie strony gdzie jest jakas pieczatka z green booka (holenderskiej lub niemieckiej zielonej ksiazeczki)

- referencje z innych firm (jezeli sa)

- pierwszej strony ze swiadectwa pracy (jezeli sa)

Przez ostatnio rok za nasza pomoca dobra prace znalazlo okolo 200 osob. Wiekszosc z tych osob caly rok przepracowala w jednej firmie a od niedawna dzialamy w porozumieniu z prawie 10cioma najlepszymi, holenderskimi firmami.

Prawie wszyscy rusztowaniowcy pracujacy na najwiekszym projekcie w Europie- Eemshaven (Groningen) sa wybrani i wyslani wlasnie przez nas.

Prezentacja firmy

Biuro pośrednictwa pracy tymczasowej wpisany do rejestru podmiotó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
40PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie