Opis stanowiska pracy

Firma IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.
Dla naszego klienta poszukujemy: Monterów Rusztowań

Zakres obowiązków:
- Montaż rusztowań: proste, złożone
- Czytanie planów technicznych
- Demontaż rusztowań i przenoszenie elementów

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w montażu rusztowań
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Certyfikaty uprawniające do montażu rusztowań

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i premie,
- Pracę w polskim zespole
- Zorganizowany transport i zakwaterowanie
- Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- Wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna