Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Monter Rusztowań

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Holandia, Nijmegen

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż rusztowań budowlanych
  • Praca na wysokościach

Wymagania:

  • Certyfikat Steigerbouwer
  • Certyfikat VCA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Przynajmniej 2 lata aktualnego doświadczenia
  • Własny samochód (1 na grupę)
  • Posiadanie wymaganych uprawnień w tym zawodzie
  • Własne narzędzia - klucz, pas, linka

Oferujemy:

  • Stawkę 460-520 euro netto / tydzień
  • 40 godzin / tydzień
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Praca na pełen etat
  • Zwrot kilometrówki przy dojeździe do pracy własnym samochodem

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.