Opis stanowiska pracy

T-work International Sp z o.o. jest Agencją Zatrudnienia o numerze wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 20369.

Poszukujemy monterów rusztowań z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego jak i pomocników na wiele projektów w Holandii i Belgii.

Oferujemy:

  • Stawka 500-540 euro za 40 godz. tygodniowo w zależności od posiadanych kwalifikacji.
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość nadgodzin
  • Długoterminowa praca
  • Wszystkie warunki holenderskie

Wymagania:

  • Mile widziany certyfikat VCA/SCC
  • Bardzo mile widziany certyfikat DNV
  • Mile widziany własny transport (może być jedno auto na grupę)

Oferujemy również pracę dla ludzi bez doświadczenia i bez certyfikatów którzy chcieliby zacząć pracę na stanowisku pomocnika montera rusztowań. Takie osoby możemy przeszkolić i zrobić im wszystkie certyfikaty które potrzebne są do rozpoczęcia pracy na wyżej wymienionym stanowisku.

Prezentacja firmy

T-work International Sp z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu Huma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy