Opis stanowiska pracy

Holenderska firma poszukuje doświadczonych monterów rusztowań do pracy na licznych projektach na terenie Holandii lub Belgii.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • VCA lub SCC
  • komunikatywna znajomość języka obcego
  • certyfikat steigerbouwer DNV
  • auto (1 na grupę)

OFERTA:

  • holenderska umowa o pracę
  • stawka 13,50 EUR netto na godzinę (540 EUR netto za 40 godzin pracy)
  • cotygodniowe wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju opłacone przez pracodawcę
  • darmowe ubezpieczenie

Prezentacja firmy

www.crafthunt24.com to potężna platforma łącząca specjalistów ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne