Opis stanowiska pracy

GLT Sp z o.o. Sp. k. to firma powstała w 2013 roku, specjalizuje się w montażu rusztowań na obiektach przemysłowych, głównym miejscem pracy jest Szwecja. Pracujemy na rafineriach, zakładach chemicznych, papierniach. W wyniku pozyskania nowych kontraktów na obsługę serwisową obiektów przemysłowych na 2-3 lata poszukujemy monterów rusztowań

Wymagania:

  • polskie uprawnienia do montażu rusztowań (ewentualnie paragraf 46C)
  • szwedzkie uprawnienia do montażu rusztowań (organizujemy takie kursy)
  • mile widziany j.angielski

Oferujemy prace na podstawie umowy o prace, w systemie 4/1 , 5/2 , 6/2 :

Pracodawca zapewnia:

  • przejazdy do/z Szwecji
  • przejazdy do/z pracy
  • zakwaterowanie
  • ubrania robocze / narzędzia
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe płatne każdego 10-tego na konto w PLN

Wymagania

Prezentacja firmy

GLT Sp z o.o. Sp. k. to firma powstała w 2013 roku, specjalizuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
50PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne