Opis stanowiska pracy

• montaż i demontaż rusztowań typu Lahyer,

• praca na budowie przy remontach zakładów przemysłowych.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie - 2500 euro netto

• pracę w polskim zespole,

• zorganizowany transport

bezpłatne zakwaterowanie i transport z kwatery

• premia dzienna 25 euro i miesieczna

- mozlwiosc kuroniowki francuskiej 900 euro miesiecznie po kontrakcie

Wymagania

• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• uprawnienie na montaż rusztowań lub gotowość do udziału w kursie,

• umiejętność montażu rusztowań typu Lahyer,

• dobry stan zdrowia,

• mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres 2 m-cy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
100 EURO za polecenie pracownika
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna