Opis stanowiska pracy

ESSA GROUP jest prężnie działająca międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa oraz rekrutacji pracowników zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

W skład grupy wchodzi Essa Sp. z o.o., która jest certyfikowaną Agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 19418

Obecnie poszukujemy pracowników do współpracy przy realizacji projektu na terenie Polski (m.in. Połaniec, Jaworzno, Kraków, Myszków, Oświęcim, Zabrze oraz inne lokalizacje) z możliwością wyjazdu na projekty zagraniczne:

MONTER RUSZTOWAŃ

GWARANTUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

• możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• montaż i demontaż rusztowań w różnych systemach na obiektach przemysłowych (rafineria, stocznie, itd.),

• wykonywanie pracy na wysokościach

WYMAGANIA:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• certyfikat montera rusztowań

• umiejętność montażu rusztowań w różnych systemach

• dobra organizacja pracy

• znajomość języka angielskiego mile widziana

• sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA sp. z o.o. oraz ESSA CS sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.”

Prezentacja firmy

ESSA CS Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą świadczącą usługi z zakresu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria