Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż rusztowań modułowych i innych na obiektach przemysłowych
  • 6 tygodni praca za granicą, 2 tygodnie odpoczynek;
  • W razie potrzeby organizujemy szkolenia.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, rosnące razem z doświadczeniem
  • Dobre godziny pracy
  • Wyjazdy oraz dobre warunki zakwaterowania kosztem spółki
  • Ubranie i wszelkie potrzebne wyposażenie
  • Ciekawą pracę w zespole w największych fabrykach europejskich
  • Koleżeński i profesjonalny zespół
  • Perspektywę doskonalenia się oraz podjęcia kwalifikacji

Miejsce pracy:

Finlandia, Holandia, Belgia

Wymagania

Oczekiwania:

  • Chęć do nauki, chęć do doskonalenia się;
  • Odpowiedzialność, pracowitość oraz obowiązkowość;
  • Dobry stan zdrowia;

Znajomość języka angielskiego i innych języków, doświadczenie montera rusztowań, Certyfikat VCA, DNV, Green card – będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

„Laitom WORKS“ – to nowa marka, która poszerza spektrum swoich uslug i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 700PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna