Xervon Polska Sp. z o.o.

Monter rusztowań

Od: Xervon Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bełchatów

Zadania:

  • praca przy montażu i demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych
  • prace fizyczne

Wymagania:

  • kurs montera rusztowań IMBiGS (zaświadczenie z kursu i/lub książeczka montażysty)
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność pracy na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie całoroczne
  • niezbędne narzędzia i odzież roboczą
  • możliwość wyjazdów zagranicznych po przepracowaniu 6 miesięcy na kontraktach w PL
  • możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
  • możliwość wyjazdów na kontrakty
  • udział w opłacanych przez pracodawcę kursach i szkoleniach