Monter rusztowań Szwajcaria

Personel Konsulting

22-400 Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Personel Konsulting jest agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego wpisana pod numerem KRAZ 14 948.

Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego pracodawcy kandydatów na stanowisko

MONTER RUSZTOWAN

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Personel Konsulting, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14 948 dla szwajcarskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Monter rusztowań

Wymagania:

• Dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Aktualne uprawnienia montera rusztowań
• Co najmniej 4-letnie doświadczenie jako monter rusztowań w zakładach przemysłowych i na budowach
• Doświadczenie w pracy na międzynarodowych budowach
• Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji
• Mile widziane szwajcarskie referencje

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 29-35 Frch za godzinę pracy

* dietę dzienna w wysokości od 14-16 Frch
• Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
• Zakwaterowanie płatne przez pracownika

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie na adres e-mail: , lub o zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej. Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

• CV w języku niemieckim,. lub angielskim ze zdjęciem
• udokumentowanie swoich doświadczeń zawodowych

Agencja Pracy 14 948

Wymagania

WYKSZTAŁCENIE BUDOWLANE, LUB SZKOLENIE
Umiejętność obsługi systemów
znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1993 roku.Zajmujemy się działalnością konsultin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
6-9
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
18 000PLN - 22 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie