Opis stanowiska pracy

• możliwość zdobycia zawodu, nowych kwalifikacji;

• bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania szkolenia;

• możliwość uzyskania certyfikatu VCA;

• możliwość uzyskania holenderskich uprawnień montera (DNV).

Po zakończonym szkoleniu oferujemy:

• wyjazd do Holandii lub Belgii na obiekty przemysłowe (elektrownie, rafinerie...);

• stabilną pracę z atrakcyjnymi zarobkami oraz możliwością awansu;

• umowę na holenderskich warunkach;

• zakwaterowanie oraz transport na terenie Holandii i Belgii;

Wymagania

• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

• wysoka motywacja do pracy i pełne zaangażowanie;

• brak lęku wysokości;

• pełna dyspozycyjność do pracy zagranicą.

Prezentacja firmy

IRC specjalizuje się w rekrutacji na rynek holenderski głównie dwóch gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy