Opis stanowiska pracy

- stawianie, montowanie rusztowań w systemie Layher na stoczni przy jednostkach pływających

Wymagania

- Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
- Dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:
• umowa o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji