Monter rusztowań / pomocniczy robotnik budowlany

Xervon Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Xervon Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • praca przy montażu i demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych
  • prace fizyczne

Miejsce pracy: teren Niemiec – Hamburg, Köln, Stade, Weisweiler, Gelsenkirchen, Erwitte.

Wymagania:

  • dla montera rusztowań - kurs montera rusztowań IMBiGS (zaświadczenie z kursu /lub książeczka montażysty),
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań,
  • posiadanie ubezpieczenia społecznego i/lub zdrowotnego albo zamieszkanie na terenie Polski w okresie 30 dni przed zatrudnieniem – do uzyskania formularza A1,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność pracy na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie całoroczne
  • niezbędne narzędzia i odzież roboczą
  • udział w opłacanych przez pracodawcę kursach i szkoleniach